kategoria: Księgarnia
2 wrzesień 2021

Przed nami ciekawy weekend w Polkowicach

zdjęcie: Przed nami ciekawy weekend w Polkowicach / pixabay/000163426
Przed nami ciekawy weekend w Polkowicach. Na początek zapraszam w sobotę, 4 września, na polkowickie wydanie Narodowego Czytania.
W czytelni Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Polkowicach (ul. Skalników 6) fragmenty "Moralności Pani Dulskiej" będą zaprezentują m. in. burmistrz Polkowic Łukasz Puźniecki, dyrektor Centrum Kultury Bogusław Godlewski, komendantka Hufca Pracy w Polkowicach Katarzyna Nowak oraz członkinie Dyskusyjnego Klubu Książki. Aby zachować wszelkie reżimy sanitarne związane z COVID-19, Narodowe Czytanie w Polkowicach odbywać się będzie w turach. Początek o godz. 10, zakończenie zaplanowano na godz. 14.

W przerwie pomiędzy kolejnymi akapitami polskiej literatury narodowej zapraszam na polkowicki Rynek, gdzie od godz. 12 zaparkuje flota food trucków, które przyjadą do nas w ramach Polkowickiego Festiwalu Smaków Świata. Food trucki zabawią w Polkowicach do niedzieli (5.09), do późnych godzin wieczornych. Zapraszamy!

2024-10-16 18:00
Zespół Szkół im. Narodów...