19 wrzesień 2022

Policyjni piłkarze z Polkowic ze srebrnymi medalami

zdjęcie: Policyjni piłkarze z Polkowic ze srebrnymi medalami / fot. KPP w Polkowicach
fot. KPP w Polkowicach
Reprezentanci Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach zajęli drugie miejsce w pierwszej edycji Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Starosty Powiatu Wrocławskiego oraz Komendanta Miejskiego Policji we Wrocławiu. Polkowiczanom na osłodę finałowej porażki pozostaje fakt, że post. Dawid Szymański, który na co dzień pełni służbę w ogniwie patrolowo-interwencyjnym polkowickiej jednostki, został wybrany najlepszym piłkarzem zawodów. W zmaganiach wzięło udział dziewięć drużyn.
REKLAMA

W zmaganiach grupowych polkowiccy funkcjonariusze w pokonanym polu pozostawili reprezentacje Komendy Miejskiej Policji w Jelenie Górze, Wydziału Kryminalego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu oraz zaznali goryczy porażni z zespołem reprezentującym Komendę Powiatową Policji w Kłodzku.

W półfinale, po pełnym emocji i dramaturgii meczu, który zakończył się rezultatem 2:1, nasi policjanci pokonali gospodarzy turnieju z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu, wchodząc tym samym do wymarzonego finału turnieju. Tam na nich czekała już drużyna Komendy Miejskiej Policji z Wałbrzycha.

Mecz stał na bardzo wysokim poziomie, jak przystało na finał tak mocno obsadzonego turnieju. Drużyna z Polkowic miała swoje okazje do strzelenia gola, jednakże ostatecznie musiała uznać wyższość zespołu z Wałbrzycha przegrywając 2:0.

mł.asp. Przemysław Rybikowski
Oficer Prasowy
KPP w Polkowicach
tel. 600-229-096

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Polkowice
4.3°C
wschód słońca: 07:45
zachód słońca: 15:47
Koronawirus
dolnośląskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Polkowicach

kiedy
2022-12-09 19:00
miejsce
Zespół Szkół im. Narodów...
wstęp biletowany
kiedy
2022-12-13 20:00
miejsce
Kino Polkowickiego Centrum...
wstęp biletowany