16 kwiecień 2024

Z kwalifikacji wojskowej możesz trafić prosto do polkowickiej Policji

fot. KPP w Polkowicach
Od kilku dni na terenie powiatu polkowickiego prowadzona jest kwalifikacja wojskowa. Na miejscu nie mogło zabraknąć polkowickich policjantów, którzy z opowiadają młodym mężczyznom o swojej pracy. Możliwe, że wśród nich jest kandydat chętny do wstąpienia do służby w Policji. W tym celu funkcjonariusze każdego dnia przybliżają proces rekrutacji i tajniki specyfiki policyjnego zawodu.

Służba w naszych szeregach daje niepowtarzalną szansę zawodowego rozwoju. Liczna oferta szkoleń resortowych stwarza możliwość poszerzania horyzontów, zdobycia nowych umiejętności oraz pogłębiania wiedzy i doświadczenia w różnych dziedzinach. Zostając policjantem, tworzysz ponad 100-tysięczną formację, pomagającą obywatelom i dbającą o bezpieczeństwo wewnętrzne kraju. To zawód dla profesjonalistów i ludzi z pasją - dużo wymagający i dużo dający w zamian. To zawód dający wiele satysfakcji, a wdzięczność osób, którym udzieliłeś pomocy, bywa bezcenna.

Masz pytania dotyczące procedury rekrutacyjnej? Zadzwoń lub napisz!

Zespół Kadr i Szkolenia Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach
59-100, Polkowice, ul. Legnicka 15
tel. 47-874-72-89
tel. 47-874-72-86
fax: 47-874-72-15
e-mail: kadry@polkowice.wr.policja.gov.pl

Policyjne umiejętności i zdobyta wiedza bez wątpienia stanowią o poziomie bezpieczeństwa naszych mieszkańców. Więcej możesz dowiedzieć się TUTAJ.

podkom. Przemysław Rybikowski
Oficer Prasowy