Rozrywka artykuł sponsorowany
31 styczeń 2022

Milionowy Gość w Suntago!

fot. nadesłane
Po niespełna dwóch latach od otwarcia, w sobotę 29 stycznia 2022 r. około godziny 14:00, Suntago Wodny Świat świętowało wizytę Milionowego Gościa w parku! Relaks i zabawa pod palmami w temperaturze 32 stopni przez 365 dni w roku to magiczna nagroda dla Milionowego Gościa największego zadaszonego parku wodnego w Europie.
Milionowym Gościem Suntago została Pani Iwona z Warszawy. Odwiedzając park już po raz trzeci ze swoim chłopakiem  i przyjaciółmi nie spodziewała się, że to właśnie jej przypadnie ten zaszczyt. W lobby czekały na nią liczne niespodzianki, w tym wyjątkowa nagroda – nielimitowane, bezpłatne, roczne wejście do wszystkich 3 stref parku przez 365 dni.

To dopiero początek

Cieszy mnie fakt, że nareszcie, Suntago może świętować wizytę Milionowego Gościa. Pomimo pandemii i wielomiesięcznego zamknięcia, mimo obostrzeń w ramach których funkcjonujemy, park cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem Gości z całego kraju i zza granicy. Wspólnie z zespołem dziękuję wszystkim, którzy do tej pory nas odwiedzili oraz gorąco zapraszam wszystkich, ceniących magiczny, tropikalny klimat w samym sercu Polski, w temperaturze 32 stopni, w otoczeniu 740 prawdziwych palm - mówi Idan Greidinger, CEO Park of Poland.


Jednym z głównych atutów Suntago jest dogodna lokalizacja w samym sercu Polski, zaledwie 30 min od Warszawy, między trasą szybkiego ruchu S8 a autostradą A2. Ogromna powierzchnia 75 tys. m kw. parku, mieści trzy strefy tematyczne, w których każdy, niezależnie od wieku znajdzie coś dla siebie.

Tropiki i wakacyjny klimat dostępne przez cały rok

Spragnieni relaksu oraz miłośnicy dobrej rozrywki i wodnych wrażeń chętnie spędzają wolny czas w naszych strefach: Jamango, Relax z Wellness & SPA, Saunaria. Dwie ostatnie dostępne są dla Gości powyżej 16 roku życia. Na terenie parku Goście Suntago mogą skorzystać także z bogatej oferty gastronomicznej, a także czterech barów w wodzie. Suntago to miejsce zarówno dla Gości, którzy przyjadą na kilka godzin, jak i tych, którzy chcą się cieszyć wakacyjną atmosferą dłużej. Dla tej grupy przeznaczona jest wygodna baza noclegowa w pobliżu parku wodnego - Suntago Village - składająca się z 92 w pełni wyposażonych, nowoczesnych, ogrzewanych bungalowów.

Bezpieczny relaks

Zdrowie i bezpieczeństwo Gości jest priorytetem dla całego zespołu Park of Poland, dlatego park działa zgodnie z obowiązującymi limitami tj. 30% maksymalnego obłożenia, nie wliczając osób w pełni zaszczepionych. Już podczas zakupu biletów online, Goście dobrowolnie deklarują czy kupują bilet jako osoba zaszczepiona czy też wchodzą w limit dla osób niezaszczepionych. Następnie w kasach parku wszystkie osoby są weryfikowane pod kątem posiadanego certyfikatu.
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Polkowice
4.1°C
wschód słońca: 07:45
zachód słońca: 15:47
Koronawirus
dolnośląskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Polkowicach

kiedy
2022-12-09 19:00
miejsce
Zespół Szkół im. Narodów...
wstęp biletowany
kiedy
2022-12-13 20:00
miejsce
Kino Polkowickiego Centrum...
wstęp biletowany